Pokoje gościnne

Pokoje gościnne

Pokoje gościnne

Do podstawowych form zakwaterowania, jakie możecie państwo znaleźć w naszym renomowanym kompleksie zaliczyć należy między innymi pokoje gościnne. Oferujemy wam wysokiej klasy kwatery, solidnie wyposażone, wykończone w estetyczny sposób oraz posiadające odpowiednie przystosowanie do przebywania w nim zarówno pojedynczych turystów, jak również par, a także całych rodzin. Na terenie naszego ośrodka mile widziane są małe dzieci, dla których mamy bogaty zestaw różnorakich atrakcji. Dodatkowo nie stanowi żadnej trudności przybycie do naszego obiektu w towarzystwie państwa pupili. Nie jest problemem przebywanie z psami bądź kotami.

Dodatkowo zapraszamy także prześledzenia bogatej palety pokojów, jakie mamy w swym zanadrzu. Aktualnie w naszej ofercie dominują przede wszystkim kwatery dwuosobowe, ale istnieje w nich opcja zamówienia dostawki, na przykład dla małego gościa odwiedzającego nasz kompleks. Ponadto, dysponujemy także pomieszczeniami trzy-, cztery- oraz pięcioosobowymi.

Pokoje gościnne

Istnieje opcja podziału większych powierzchniowo wnętrz na dwa oddzielne pokoje, które będą mniejsze rozmiarowo, ale połączone jednym wejściem. To doskonała opcja dla całej rodziny, która pozwala z jednej strony być razem, a z drugiej móc zapewnić prywatność poszczególnym gościom naszego kompleksu.