Domki letniskowe

Domki letniskowe

Domki letniskowe

Domki letniskowe to jedna z najczęściej wybieranych form wczasowego zakwaterowania, dlatego też ten rodzaj noclegu uwzględniliśmy w naszej bogatej ofercie. Proponujemy wysokiej klasy obiekty jakie zostały przystosowane do przyjmowania w komfortowych warunkach klientów zarówno w sezonie letnim, jak także w okresie zimowym. Zapewniamy prywatność, a dodatkowo umożliwiamy dobór stylu domku konkretnie do państwa potrzeb i preferencji.

Wydzielamy kilka klasycznych rodzajów domków letniskowych, jakie mamy na wynajem- jednopoziomowe, obiekty kilkupiętrowe oraz w stylu góralskim. Zachęcamy do bliższego zaznajomienia się z bogatym wachlarzem wyposażenia jakie dodatkowo ujęte jest w naszej ofercie. Prezentujemy między innymi kilka łóżek, opcję dostawki, ale także kabinę prysznicową wraz z wanną w wybranych pomieszczeniach łazienkowych, pokój wypoczynkowy z telewizorem i wygodną kanapą. Każde wnętrze naszego domku letniskowego to bardzo estetycznie zaaranżowane miejsce, które urządzone jest w klimatycznym stylu.

W zależności od preferencji naszych gości, przedstawiamy obiekty nowoczesne, jak również old-schoolowe w swym designie. Więcej w ramach kontaktu telefonicznego bądź internetowego. Zapraszamy do wysyłania maili, na każdy z pewnością wyczerpująco odpiszemy.