Camping i caravaning

Camping i caravaning

Camping i caravaning

W naszym kraju dominują pola namiotowe, na jakie składają się coraz to szerzej rozpowszechnione i przez to coraz to bardziej komfortowo urządzane i przystosowywane do pobytu gości pola campingowe. W związku z popularnością takich form zakwaterowania wczasowego, nasza oferta uzupełniona została również o ten rodzaj noclegu. Posiadamy przestronne i ciekawie zaaranżowane campingi, na których możecie państwo zarówno rozbić namioty, jak także zaparkować przyczepami kempingowymi. Przygotowaliśmy także oddzielny plac dla camperów, czyli tak zwanych samochodów mieszkalnych. Turystyka namiotowa stanowi jeden z powszechnych rodzajów wariantów wczasowych, dlatego też dołożyliśmy wszelkich starań co do tego, by móc poprawić jakość państwa pobytu na naszych polach.

Gwarantujemy, że będziecie zadowoleni z zarówno noclegu w przyczepie kempingowej na naszym obozowisku, jak także z rozbicia się na polu namiotowym, jakie posiadamy. Przygotowując nasz plac, postawiliśmy na wszystkie wymogi formalne, jakie uwzględnione zostały w artykule 36 pkt 4 ustawy o usługach turystycznych. W związku z tym zapewniamy pełen profesjonalizm świadczonych przez nas usług noclegowych w tym wymiarze.

Gwarantujemy atrakcyjne ceny oraz pełne bezpieczeństwo użytkowania naszych placów. Dla lepszego komfortu i swobody, podzieliliśmy powierzchnię użytkową na dwa sektory- rodzinny i młodzieżowy.