Turystyka campingowa

Turystyka campingowa

Turystyka campingowa

Turystyka campingowa to jedna z prowadzonych przez nas na szeroką skalę form usługowych z zakresu nowoczesnego zakwaterowania dla całych rodzin, młodzieży, par i turystów indywidualnych. Nieprzypadkowo sporo uwagi w naszym kompleksie, od lat skrzętnie rozbudowanym i unowocześnianym, poświęciliśmy polom namiotowym. Początki ruchu campingowego w europie wiążą się z latami dwudziestymi minionego stulecia, wtedy to zaczęły się one rozwijać na szeroką skalę, a niewiele później dotarły do naszego kraju, gdzie pojawili się liczni turyści campingowi doceniający tę formę turystyczną. Warto wspomnieć, że pierwszy polski camping został założony w czorsztynie, a miało to miejsce w 1931 roku.

Wtedy to ta forma wczasowa działała niedaleko letniska, ściągając rzesze zainteresowanych nowym typem zakwaterowania urlopowego. Masowo przybywali turyści z całej polski- od katowic, przez warszawę, do krakowa. Podobnie jest z naszym polem campingowym, które podzielone na sektory młodzieżowy i rodzinny, regularnie, w każdym sezonie wakacyjnym ściąga tłumy turystów w różnych kategoriach wiekowych.

Turystyka w tym wydaniu pozwala na zażywanie typowo letniego wypoczynku oraz daje sposobność bezproblemowego obniżenia kosztów pobytu na wczasach. Zapewniamy atrakcyjne stawki cenowe należne za nocleg.