Grzybiarstwo

Grzybiarstwo

Grzybiarstwo

Grzybiarstwo to jedna z tradycyjnych polskich form zainteresowań. Chodzenie na grzyby i wyszukiwanie prawdziwych okazów, smakowitych gatunków i ulubionych rodzajów to ciekawe zajęcie dla osób w każdym przedziale wiekowym. To dla wielu również czysta rozrywka, sposób na relaks i odprężenie w otoczeniu malowniczych widoków gęstych i bujnych lasów.

Biorąc pod uwagę przywiązanie i zamiłowanie polaków do tego rodzaju czynności, nasz kompleks przewiduje to jako dodatkową atrakcję. Formy zakwaterowania, jakie państwu przedstawiamy bazują w głównej mierze na niesamowicie estetycznej i dogodnej lokalizacji- z jednej strony są tuż obok dużych miast naszego regionu, więc nie zajmie dużo czasu docieranie od nas bezpośrednio do miejscowości turystycznych, ale z drugiej same domy wczasowe i agroturystyczne, w jakich mogą się państwo ulokować są umiejscowione tuż przy terenach lesistych. Dlatego też zapewniamy wspólne festyny, pikniki i imprezy integracyjne podczas których jedną z atrakcji jest grzybobranie.

Grzybiarstwo

Jeżeli nie znasz się na grzybach, na twoim grzybobraniu będzie z tobą nasz przewodnik- ekspert w dziedzinie koźlaków, podgrzybków, borowików czy gąsek.  Wszystkie obszary leśne w naszej okolicy, na których organizujemy wypady na grzyby to las państwowe, co pozwala na bezproblemowy, komfortowy i swobodny wstęp, bez konieczności uiszczania opłat za zbieractwo.