Jazda konno

Jazda konno

Jazda konno

Jazda konno to niesamowicie ciekawa dyscyplina sportowa oraz równie intrygująca forma rekreacji, jaką można uprawiać bez względu na panującą porę roku i sezon. W naszych domach wczasowych, zajazdach i podmiotach noclegowych o charakterze agroturystycznym mamy sposobność zafundowania państwu tego rodzaju atrakcji jako dodatkowego zajęcia. Na terenie prowadzonego kompleksu znajduje się wielka stadnina konna z okazami najlepszych ras. Przewidujemy opcję skorzystania z lekcji nauki jeździectwa przez odwiedzających nasz ośrodek turystów w każdym wieku- od małych dzieci, przez młodzież, aż do osób starszych wiekowo.

Ponadto gwarantujemy też przejażdżki bryczką, wspólne jazdy z instruktorem oraz przejazdy kucykiem dla najmłodszych gości naszego kompleksu. Zachęcamy do wykupowania całych pakietów lekcyjnych na ciekawe zajęcia, jakie mamy w swojej ofercie. Dla już potrafiących jeździć, wariant samodzielnych przejażdżek po okolicy.

Jazda konno

Atrakcja dostępna jest za atrakcyjne stawki cenowe, uwzględniające duże zniżki dla naszych gości decydujących się na wynajem pomieszczenia noclegowego w dowolnym z naszych obiektów zakwaterowania. Połącz błogie lenistwo z aktywnością na świeżym powietrzu i w otoczeniu nietuzinkowych pejzaży. Jeździectwo pod okiem doświadczonych nauczycieli to mix bezpiecznej nauki jazdy konno, świetnej rekreacji ruchowej oraz kontaktu z przyrodą.