Wypoczynek rodzinny

Wypoczynek rodzinny

Wypoczynek rodzinny

Szukasz sposobu na błogi relaks w otoczeniu bliskich ci osób? Idealnie trafiłeś, bowiem nasz zajazd i domy agroturystyczne, jakie ci proponujemy zapewniają ci świetny pobyt wśród nietuzinkowej scenerii. Jesteśmy ulokowani na terenach leśnych, wśród stawów i jezior.

To typowa polska wieś, ale pełna rozmaitych nowoczesnych atrakcji, z których mogą skorzystać nasi najbardziej wymagający goście. Zapewniamy tradycyjny wypoczynek całymi rodzinami, przewidując że najmłodsi goście naszych obiektów zakwaterowania potrzebują nietuzinkowych i niepospolitych rozrywek. Biorąc ten fakt pod uwagę, zdecydowaliśmy się na połączenie rozmaitych udogodnień, które pozwalają na komfortowy pobyt w naszym kompleksie wszystkich typów turystów, także mocno zróżnicowanych wiekowo. Posiadamy szereg ciekawych atrakcji zarówno dla dzieci, jak także infrastrukturę odpowiadającą młodzieży oraz wyjątkowo przygotowaną przestrzeń dla dorosłych.

Wypoczynek rodzinny

W sezonie letnim możecie państwo skorzystać między innymi z basenów rekreacyjnych otwartych, dodatkowo posiadamy także boiska do gry w piłki siatkową i nożną oraz koszykówkę, korty tenisowe, przestronne wiaty biesiadne, miejsca do grillowania oraz rozpalania ogniska, place zabaw dla dzieci i dmuchane zjeżdżalnie.